top of page
legal_advice_without_text__26b20739-8648-411a-a2f5-c85f35181c52.png
Дмитро Куліченко, International Bureau of Legal Assistance

Дмитро Куліченко

Заступник голови організації

Phone:

+38 073 348 37 48

Email:

Експерт з питань права.
Аспірант Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова

Юридична практика з 2007 року.

Працюючи на різних щаблях державної служби, за незмінний пріоритет діяльності мав обстоювання законності й справедливості. Цим же принципом керується у власній юридичній практиці як засновник успішного адвокатського об’єднання із широким спектром правових послуг.

У 2008 році закінчив Київський університет права Національної академії наук України, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію юрист за спеціалізацією «Суд, адвокатура, прокуратура».

Трудову діяльність розпочав на державних посадах в органах Міністерства юстиції. З 2007 по 2015 рр. працював в органах територіального управління юстиції. За це час пройшов усі ланки професійної кар’єри – від найпершої до керівних посад в обласному апараті, а саме заступник начальника обласного відділу.

З 2015 р. Займається приватною практикою як правозахисник. Разом з колегами заснував в Україні Адвокатське об’єднання «LEGATUS».

Працює у сфері цивільного, господарського, корпоративного, авторського, банківського та фінансового права. Крім того у компетенції адвоката майнові та земельні спори, інтелектуальна власність, захист бізнесу а також повний спектр юридичних послуг у сфері інформаційних технологій.

З 2022 року  здобув компетентність медіатора за європейськими та національними стандартами та використовуючи професійні навички практикує медіацію. Сторони за допомогою медіатора можуть запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів.

bottom of page