top of page

пт, 22 вер.

|

Wien

Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"

Запрошуємо вас взяти участь в одній з найпопулярніших фінансових ігор-симуляторів в Україні "Життєвий капітал" від співавтора гри особисто. Гру проводить Марина Хоша - автор методик в Україні та тренер з 20-ти річним досвідом викладання в галузі фінансової освіти.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"
Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"

Час та місце

22 вер. 2023 р., 12:00 – 16:00

Wien, Hermanngasse 24-26, 1070 Wien, Австрія

Про захід

Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"

Запрошуємо вас взяти участь в одній з найпопулярніших фінансових ігор-симуляторів в Україні "Життєвий капітал" від співавтора гри особисто.

Безкоштовний захід. Реєстрація обов'язкова!

Захід організовано за підтримки: "Bezirksvorstehung des 7. Wiener Gemeinde"

Місце: Bezirksvorstehung des 7. Wiener Gemeinde.

"Життєвий капітал" - є українським аналогом настільної гри Cash-flow, що вчить фінансовій грамотності і на реальних прикладах моделює різноманітні ситуації, що відбуваються з фінансовими активами та пасивами людини упродовж її життя.

Гра дозволить Вам дізнатись більше про фінанси та ефективне управління ними. Це чудова можливість покращити свої знання та разом з цим й навички в ігровій формі!

Увага! Кількість місць обмежена!

Не зволікайте-реєструйтесь за посиланням…

Гру проводить Марина Хоша - автор методик в Україні та тренер з 20-ти річним досвідом викладання в галузі фінансової освіти, амбасадор фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, спікер Національного проєкту з фінансової грамотності та тренер з фінансовоі грамотності в Global Money Week, керівник освітньої платформи Міжнародного бюро правової допомоги.

Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» є багатофункціональним інструментом для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи із різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі. 

Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» відноситься до імітаційних настільних ігор (типу «Монополія», «Менеджер», «CASHFLOW» та інш.) та дає можливість через моделювання життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, вивчити механізми застосування фінансових інструментів та способи забезпечення фінансової безпеки, напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і витрат, розвивати пам’ять та раціональне мислення, напрацювати вміння вести переговори і домовлятися, відтворити стресові та ризикові ситуації ведення бізнесу, показати необхідність соціальної відповідальності та реальність виконання будь-якої глобальної місії, яку ставить перед собою людина, і шляхи її реалізації, знайти баланс між задоволенням особистих потреб людини та затратами на реалізацію поставленої мети.

Потрібна допомога? Телефонуйте за номером +43 664 348 37 48 (WhatsApp)

Квитки

  • Фінансова гра-тренінг "Життєви

    0,00 EUR
    Розпродано

Квитки на цей захід розпродано

Поділитися

bottom of page