top of page

Ваша підтримка — наша сила: допомагаємо українцям в Австрії та Європі

Наша місія: Наша громадська організація присвячена наданню комплексної юридичної допомоги українській діаспорі та вимушеним переселенцям, які знаходяться в Австрії та інших країнах Європи. Ми працюємо невпинно, щоб захистити їх права та надати необхідну підтримку у цей складний час.
 

Ваша допомога: Ваша благодійна пожертва дозволить нам продовжувати нашу важливу роботу. Кожен внесок, незалежно від його розміру, є величезною підтримкою для нашої спільноти і допомагає нам забезпечувати юридичний захист та підтримку тим, хто цього найбільше потребує.
 

Як ви можете допомогти: Ви можете зробити пожертву, заповнивши форму на цій сторінці сайту. Будь-яка сума може зробити різницю. Ми цінуємо кожен внесок і гарантуємо, що він буде використаний для надання безцінної допомоги нашій спільноті.
 

Наші банківські реквізити:

ERSTE BANK 🏦
Internationales Büro für Rechtshilfe
AT84 2011 1849 2551 4700
BIC/SWIFT: IBAATWWXXX

Призначення платежу: Spenden


Дякуємо за вашу щедрість і підтримку!

Підтримайте нас
Зробіть одноразову пожертву на будь яку суму

Дякуємо, що допомагаєте робити світ кращим!

Дорогі  читачі!

Ми щиро сподіваємося, що ви отримали багато корисної інформації та позитивних емоцій від участі в наших заходах. 

Ваша думка дуже важлива для нас, адже саме завдяки вашим відгукам ми можемо розвиватися та ставати кращими.

Ми будемо вдячні, якщо ви знайдете кілька хвилин, щоб залишити свій відгук про наші семінари та нашу діяльність.

Ваша оцінка та коментарі допоможуть нам зрозуміти, що було особливо цінним для вас, а також в яких аспектах нам ще потрібно покращитися.

Незалежно від того, чи були ваші враження позитивними чи є певні моменти, які ви б хотіли висвітлити для покращення, будь ласка, поділіться ними. Ваші відгуки є неоціненним ресурсом для нас і для майбутніх учасників наших заходів.

Залишити відгук дуже просто - просто заповніть форму нижче. Ми цінуємо кожне слово і обіцяємо, що кожен відгук буде уважно прочитаний та врахований.

Дякуємо вам за участь та за ваш час. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

З найкращими побажаннями, команда Міжнародного бюро правової допомоги.

Відгуки (2)

Висловлюю величезну подяку співробітниці " Міжнародного бюро правової допомоги" нотаріусу Олені. Висококваліфікована фахівчиня чітко і професійно допомогла вирішити складні питання в моїй справі. Вона завжди була на зв'язку, відловідала терпляче і в доброму гуморі на всі мої питання , швидко виконала належну їй роботу.

Якщо потрібен кваліфікований нотаріус, який добре знає українське законодавство, рекомендую звертатися до пані Олени в " Міжнародне бюро правової допомоги".

Вподобати

Велика подяка за змістовну доповідь та високопрофесійну консультацію на семінарі «Візові питання та працевлаштування українців в Австрії» . Бажаю професійного росту та нових досягнень цьому чудовому колективу.

Вподобати
bottom of page