top of page

сб, 27 січ.

|

Alte Wirtschaftsuniversität

Семінар: Він та Вона в умовах еміграціі: юридичні, психологічні, податкові та інші аспекти

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Семінар: Він та Вона в умовах еміграціі: юридичні, психологічні, податкові та інші аспекти
Семінар: Він та Вона в умовах еміграціі: юридичні, психологічні, податкові та інші аспекти

Час та місце

27 січ. 2024 р., 11:00 – 14:00

Alte Wirtschaftsuniversität, Augasse 2/6, 1090 Wien, Австрія

Про захід

Безкоштовний захід. Реєстрація обов'язкова!

Спікери:

- Андрій Іванський. Європейський податковий юрист. Доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України. Магістр європейського права (м.Інсбрук, Австрія). Засновник Міжнародного бюро правової допомоги (м.Відень).

- Ліна Барінова, Докторка філософії. Кандидатка психологічних наук. Доцент. Викладачка. Психологиня. Акредитована психотерапевтка EAGT European Association for Gestalt Therapy в Австрії. Членкиня української спілки психотерапевтів.

- Надія Лебединська, Магістр права, адвокат із сімейних та міжнародних питань.

Ви зможете особисто задати питання спікеру і одразу отримати відповідь.

Захід організовано Міжнародним бюро правової допомоги (м. Відень).

Дата: 27.01.2024. Початок: 11:00. Тривалість: 2 години.

Адреса: Augasse 2-6, 1090 Wien (Alte Wirtschaftsuniversität)

На Семінарі:

1. Психологічні аспекти  процесу еміграції (безпека , регрес, втрата опор, вразливість, криза, травматизація), чому через такі психологічні аспекти жінки та чоловіки шукають  відносин (пошук  та потреба в «дорослому» та «старшому» партнері, адаптація). Особливості переживання психікою еміграції з точку зору біологічних фізичних та емоційних процесів.  (Ліна Барінова)

2. Проблематика юридичних питань, які виникають під час стосунків чоловіка та жінки та очікування в стосунках,    – наявність та розподіл спільного бюджету , розподіл заощаджень, страхові питання , утримання партнера та членів його родини і не спільних дітей, набуття та поділ набутого під час таких стосунків майна,   народження в партнерстві дітей та питання іх реєстрації, спільна або одноособова опіка таких дітей, припинення партнерства та її наслідки. (Надія Лебединська)

3. Дискусія трьох спікерів Андрія Іванського, Надії Лебединської та Ліни Барінової, враховуючи озвучену проблематику. Юридичні та психологічні аспекти як результат домовленостей  в парі (усних , письмових) , виклики які постають перед парами.

4. Податкові питання, які виникають під час зареєстрованого та не зареєстрованого партнерства (оподаткування доходів трудових відносин кожного партнера, податкова пільга  в залежності від кількості утриманих дітей, податки на майно,набуте в партнерстві та інші питання)

5. Питання аудиторії спікерам.

Потрібна допомога? Телефонуйте за номером +43 664 348 37 48 (WhatsApp)

Квитки

  • Він та вона в умовах еміграціі

    0,00 EUR
    Продаж завершено

Загалом

0,00 EUR

Поділитися

bottom of page