top of page

04.07.23 відбувся Онлайн семінар: Пенсійне забезпечення громадян України, які проживають за кордоном

Оновлено: 27 лип. 2023 р.Спікером нашого семінару була Ольга Потопахіна, доцент кандидат юридичних наук, стаж роботи за спеціальністю 25 років.


Наші слухачі дізнались про наступні питання:

1. Основні напрями реформування системи пенсіного забезпечення населення України.

2. Загальна характеристика законодавства про пенсійне забезпечення.

3. Порядок призначення і виплати пенсії за кордоном.

3.1. Міжнародні договори (угоди) які регулюють питання пенсійного забезпечення за територіальним принципом.

3.2. Міжнародні договори (угоди) які регулюють питання пенсійного забезпечення за пропорційним принципом.

3.3. Витрати, пов'язані з переказом пенсій.

3.4. Виплата пенсії громадянам, які виїхали за кордон за довіреністю.

4. Пенсійне забезпечення, якщо немає міжнародного договору.

4.1. Практика Європейського Суду з прав людини.

4.2. Судова практика України.


Одразу після завершення Семінару ми отримали позитивні відгуки та дзвінки подяки за висвітлення важливої і корисної інформації.

Спеціалісти нашої команди раді чути, що учасники Семінару оцінили нашу працю. Ми розуміємо важливість наданої нами інформації і докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити її якість та актуальність.

Ваші позитивні відгуки і подяки надихають нас продовжувати нашу роботу та надалі вдосконалювати наші семінари. Ми намагаємося розширювати наші знання та навички, щоб забезпечити вам найкращу та найефективнішу інформацію.

Дякуємо вам за вашу підтримку і зацікавленість у нашому семінарі. Ми з нетерпінням чекаємо наших наступних зустрічей та сподіваємося, що продовжимо задовольняти ваши очікування.


Потрібна допомога? Звертайтесь до нас за номером та Email:

ib.legalassistance@gmail.com


Ми будемо вдячні Вам за коментарі :)

Будь ласка, напишіть нижче, чи сподобався Вам семінар 🙏


60 переглядів5 коментарів

5 Comments


Дуже сподобалось, що Ольга Потопахіна відповіла на багато питань та надала чіткий алгоритм дій в кожній конкретній ситуації

Like

Дякую за корисну інформацію та безцінні поради 👏

Спікер неймовірна: зрозуміло розповіла про особливості отримання пенсій в Україні та закордоном, надала корисні практичні поради

Like

Із задоволенням взяла участь у семінарі, який проводився к.ю.н., доцентом Ольгою ПОТОПАХІНОЮ. Тема була вибрана цікава і досить актуальна. Актуальність теми цієї зустрічі підтверджує кількість питань, які виникли впродовж викладення матеріалу. Фахівець в доступній формі пояснила багато нюансів щодо пенсійного забезпечення як в Україні, та і за кордоном. Спікер відповідаючи на питання дала не тільки відповіді, а й корисні поради. Викладений матеріал примусив мене замислитися і переглянути деякі закони України і міжнародні угоди. На мій погляд, семінар був дуже змістовним і корисним. Вельми дякую за запрошення і очікую на нові зустрічі.

Like

Viktoriia Valakh
Viktoriia Valakh
Jul 05, 2023

Дуже сподобалась подача матеріалу: легко, невимушено та професійно. Окрема дяка за розгалужені та повні відповіді на практичні питання! Успіхів та натхнення Спекерці та вдячних клієнтів!

Like

Відвідування семінару про особливості пенсійного забезпечення суттєво розширило знання в цій галузі. Спікер дуже чітко охарактеризувала особливості правового регулювання отримання пенсій як в Україні, так і закордоном та надала практичні поради як дізнатися про свій страховий стаж. Дякую за цікаву і корисну інформацію.

Like
bottom of page