top of page

22.09.23 відбулась - Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"

Оновлено: 3 жовт. 2023 р.


Гру провела Марина Хоша - керівник освітньої платформи Міжнародного бюро правової допомоги (автор методик в Україні та тренер з 20-ти річним досвідом викладання в галузі фінансової освіти, амбасадор фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, спікер Національного проєкту з фінансової грамотності та тренер з фінансовоі грамотності в Global Money Week).

Захід організовано за підтримки: "Bezirksvorstehung des 7. Wiener Gemeinde" Місце: Bezirksvorstehung des 7. Wiener Gemeinde.
"Життєвий капітал" - є українським аналогом настільної гри Cash-flow, що вчить фінансовій грамотності і на реальних прикладах моделює різноманітні ситуації, що відбуваються з фінансовими активами та пасивами людини упродовж її життя. Гра допомогає учасникам дізнатись більше про фінанси та ефективне управління ними. Це чудова можливість покращити свої знання та разом з цим й навички в ігровій формі! Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» є багатофункціональним інструментом для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи із різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі. Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» відноситься до імітаційних настільних ігор (типу «Монополія», «Менеджер», «CASHFLOW» та інш.) та дає можливість через моделювання життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, вивчити механізми застосування фінансових інструментів та способи забезпечення фінансової безпеки, напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і витрат, розвивати пам’ять та раціональне мислення, напрацювати вміння вести переговори і домовлятися, відтворити стресові та ризикові ситуації ведення бізнесу, показати необхідність соціальної відповідальності та реальність виконання будь-якої глобальної місії, яку ставить перед собою людина, і шляхи її реалізації, знайти баланс між задоволенням особистих потреб людини та затратами на реалізацію поставленої мети.

83 перегляди3 коментарі

3 Comments


Мені дуже сподобалась гра. Хотілося б ще грати. Ще й підлітка свого взяла б - хай теж вчиться. стільки цікавої і корисної інформації здобувається в процесі!

Like

Oleksandr Antonyuk
Oleksandr Antonyuk
Sep 30, 2023

Було дуже цікаво

Like

Це був чудовий досвід! Гра "Життєвий капітал" дуже цікава, пізнавальна та корисна. Вона надає можливість ризикувати, приймати складні фінансові рішення, робити самостійні "кроки", вчить навичкам, які стануть у пригоді в реальному житті. Одним словом "навчає життю".

Особлива подяка ведучій - Марині Хоша за її позитив, шалену енергетику та натхнення!

Like
bottom of page