top of page

Анонімне опитування щодо тем семінарів для українців які проживають в ЄС

Оновлено: 2 вер. 2023 р.👋 Вітаємо Вас шановні Українці.


Міжнародне бюро правової допомоги в межах благодійної діяльності готує новий проект пов'язаний з організацією серії Семінарів для українців вимушених переселенцівна найактуальніші теми законодавства та умов проживання і організації бізнесу в Австрії, Німеччині, Польші, Словаччини та інших країн ЄС.


Ми плануємо організувати серію Онлайн та офлайн Семінарів по країнам ЄС в найбільших містам в яких є попит на наші семінари.

Якщо в Вашому місті набереться достатня кількість бажаючих які зареєструютсья в цій Google Формі, то ви можете розраховувати на те що ми приїдемо до Вас і проведемо Семінар на найактуальніші теми які будуть тут заявлені.

🤝 Семінари організовуються у кооперації зусиль місцевими фахівцями з оголошених питань Семінару.

🤗 З метою проведення соціологічного дослідження, просимо Вас приділити 5 хвилин свого часу та коротко описати з якими проблемами Ви стикаєтесь в ЄС під час проживання, найманої роботи, організації та ведення бізнесу, спілкування та комунакації та державними органами, тощо, та інші питання які Вас турбують. Це може стосуватись будь яких питань проживання Вас на території будь якої країни ЄС, а також може кореспондуватись з законодавством України (податки, створення бізнесу, отримання грантів на розвиток бізнесу, правовий та податковий супровід бізнесу, оподаткування доходів в Україні та країні перебування, обмін податковою та банківською інформацією між Україною та країнами ЄС, сімейні та шлюбні відносини, питання трудового законодавства). ☝️ Для того, щоб ми могли надати найкращий сервіси, нам важливо зрозуміти Ваши думки та очікування від нашої діяльності. Ми створили АНОНІМНУ Google Форму, де ви можете поділитися своїми думками. Вся інформація, яку ви надаєте, буде використана виключно для цілей цього проекту та залишатиметься конфіденційною. ✅ Опитування не займе більше 5 хвилин вашого часу. Ви можете заповнити форму за цим посиланням: https://forms.gle/6v2jGB9p6SmG8HKQ9 ✅ Або направте електронний лист на пошту ib.legalassistance@gmail.com Якщо у вас є будь-які питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас: ✅ за номером +436643483748 ✅ Також Ви можете приєднатись до нашого Телеграм каналу для отримання актуальної інформації про наші заходи.

✅ Актуальна інформація про нашу діяльність на нашому сайті www.iblegalassistance.com

Не соромтесь, підписуйтесь на розсилку новин 😉 🙏 Ми вдячні за вашу підтримку та час, витрачений на допомогу нам в поліпшенні наших послуг.

118 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page