top of page

2 грудня відбувся благодійний семінар на тему "ФОП в Австрії"2 грудня відбувся благодійний семінар на тему "ФОП в Австрії"

  Не дивлячись на погодні умови, ми вдячні всім українцям які змогли прийти на наш захід. На цей раз нами було прийнято 180 реєстрацій на участь в цьому семінарі. Нам приємно що наші зусилля цінуються українською діаспорою в Австрії

  Андрій Іванський, зі своєю неперевершеною професійною майстерністю, знову вразив нас, висвітлюючи глибини юриспруденції. Він не тільки подав живі приклади, але й з легкістю пояснив складні аспекти законодавства, використовуючи зрозумілу мову та приправляючи свій виступ гумором.

  Не пропустіть наші наступні новини, підписуйтесь на наші соціальні мережі і готуйтеся до ще більш захоплюючих оновлень!

  Звертайтеся до нас з будь-якими відгуками та пропозиціями – ваша думка для нас надзвичайно важлива. Ми завжди відкриті до ваших думок та запитань, особливо тих, які стосуються життя українців у Австрії та Європі. Ваші побажання та питання допоможуть нам краще розуміти ваші потреби та підготувати більш цільну та корисну інформацію спеціально для вас.

Далі буде цікаво.
Потрібна допомога❓

Звертайтесь до Міжнародного бюро правової допомоги :

☎️ +436643483748

Ми будемо вдячні Вам за коментарі :)


Будь ласка, напишіть нижче, чи сподобався Вам семінар 🙏

192 перегляди1 коментар

1 Comment


La Ona
La Ona
Dec 11, 2023

Дуже шкода, що якраз через погодні умови не змогла відвідати. Було б дуже круто як би можна було б якось побачити запис...

Like
bottom of page