top of page

Familienbonus Plus

Тут ви знайдете огляд найважливішої інформації про Family Bonus Plus

Family Bonus Plus — це податкова знижка, яка безпосередньо зменшує ваш податковий тягар. Ви маєте на це право, якщо підлягаєте необмеженій податковій відповідальності в Австрії та отримуєте сімейну допомогу на дитину. З 2019 року Family Bonus Plus вирахування з податку витрат на догляд за дитиною .

Сімейний бонус плюс нараховується щомісяця. Тому заявники, які відповідають вимогам, можуть подати заявку на Family Bonus Plus з місяця народження дитини.

 • Family Bonus Plus становить 125 євро на місяць із січня 2019 року по грудень 2021 року та 166,68 євро на місяць із січня 2022 року (2019-2021: 1500 євро на рік, з 2022: 2000 євро на рік) на дитину до 18-річчя.

 • Після 18-річчя дитини діє знижений сімейний бонус Plus у розмірі 41,68 євро на місяць із січня 2019 року по грудень 2021 року та 54,18 євро з січня 2022 року (2019-2021: 500 євро на рік, з 2022: 650 євро на рік). ), якщо сім’я на цю дитину все ще отримують допомогу.

Сімейний бонус Плюс може бути врахований у повному обсязі щонайбільше один раз для кожної дитини та зменшує податок на прибуток, який необхідно сплатити, щонайбільше до нуля.

Family Bonus Plus доступний лише в тому випадку, якщо на дитину отримують австрійську сімейну допомогу. Сімейна допомога регулюється Законом про вирівнювання сімейного тягаря 1967 року . Якщо податкова служба в Австрії надає компенсаційну або диференційовану виплату, це також вважається отриманням сімейної допомоги.

Якщо дитина проживає в Австрії і вимоги компенсаційної виплати в основному виконані, також доступний Family Bonus Plus.

Якщо ви працюєте в Австрії, а ваша дитина живе в іншій країні ЄС чи ЄЕЗ або в Швейцарії, і вимоги щодо диференційованої виплати в основному виконуються, тоді Family Bonus Plus також доступний, якщо сімейні виплати за кордоном є вищими.

Обоє батьків мають право подати заявку на Family Bonus Plus, тобто:

 • Одержувач сімейної допомоги та (шлюбний) партнер особи, яка отримує сімейну допомогу або

 • Одержувач сімейної допомоги та особа, відповідальна за утримання, яка сплачує встановлені законом аліменти на дитину та має право на податковий кредит на утримання.

Ви можете подати заявку на Family Bonus Plus:

 • У роботодавця з формою Е 30 . Якщо ви змінюєте роботу, форму також потрібно подати новому роботодавцю.

 • У рамках нарахування податків працівникам

  • через FinanzOnline або

  • в паперовій формі:

   • з додатком L 1k , якщо ваші сімейні обставини не змінилися в рік оцінювання

   • з додатком L 1k-bF , якщо в рік оцінки є особливі обставини, які вимагають щомісячного перегляду Family Bonus Plus

Варіанти розділення сімейного бонусу для батьків, які проживають окремо.

Якщо аліментний обов’язок виконано повністю:

1. Одержувач сімейної допомоги подає заявку на половину, а платник аліментів також подає заявку на половину Family Bonus Plus або

2. одержувач сімейної допомоги подає заявку на повну допомогу, а платник аліментів не подає заявку на Family Bonus Plus або

3. платник аліментів подає заявку на отримання повної допомоги, а одержувач сімейної допомоги не подає заявку на Family Bonus Plus.

Загалом дитина ніколи не має права на більше, ніж весь Family Bonus Plus. Тому погодьтеся з другим батьком, щоб ви не подавали занадто багато і не було небажаної доплати. Якщо подано заявку на надто високу суму, половина сімейного бонусу плюс буде врахована для кожної особи, яка має право.


Починаючи з 2022 року

Особи з низьким доходом або без нього отримують додаткову допомогу на дитину за таких умов:

1. Дохід або допомога по догляду за дитиною або допомога у відпустці по догляду

 • оподатковуваний дохід від підприємницької діяльності чи найму було отримано протягом принаймні 30 днів у 2022 році, або

 • протягом 2022 року отримували допомогу відповідно до Закону про допомогу по догляду за дитиною або допомогу у відпустці для тривалого догляду.

2. Малий дохід або його відсутність

 • Крім того, дохід (і відповідний податок на прибуток) не повинен перевищувати певну межу. Граничний розмір доходу залежить від кількості дітей, на яких вам або вашому (подружньому) партнеру виплачувалася допомога понад шість місяців у 2022 році. Це є:

  • На одну дитину 13 749 євро (податок на прибуток менше 550 євро * )

  • З двома дітьми 16 499 євро (податок на прибуток до 1 100 євро*)

  • З трьома дітьми 18 769 євро (податок на прибуток менше 1 650 євро*)

  • З чотирма дітьми 20 461 євро (податок на прибуток менше 2 200 євро*)

  • Якщо у вас більше дітей, ліміт доходу відповідно збільшується: збільшення прибуткового податку на 550 євро має бути враховано для кожної дитини


416 переглядів2 коментарі

2 Comments


Я получаю Familiebeihilfe , я працюю, це одне і те саме різні?

Like
Replying to

Вітаємо Вас. Ні, Familiebeihilfe це соціальна допомога, а Family Bonus Plus — це податкова знижка.

Like
bottom of page