top of page

Сімейна допомога Familienbeihilfe". Які документи потрібні для оформлення ?


Сімейна допомога, відома також як "Familienbeihilfe" Давайте покроково розберемо хто має право претендувати на цей тип допомоги та чи можна її отримувати, якщо ти маєш дохід в Україні чи в Австрїї?

⁃ Familienbeihilfe призначається автоматично батькам, які проживають в Австрії та мають дітей молодших 18 років, в тому числі і українські діти. Якщо дитина навчається повний робочий день, вік може бути до 24 років.

⁃ Також особам, які беруть на себе опіку: Опікунам, які взяли на себе опіку над дитиною або особою з інвалідністю, також може бути призначена сімейна допомога.

⁃ Тимчасово переселені українці з дітьми можуть претендувати на державну допомогу сім'ям незалежно від того, працевлаштовані вони чи ні в будь якій країні. Ця сума буде виплачена від початку дії захисту.

⁃ Право на сімейну допомогу втрачається, коли закінчується право на проживання для тимчасово переміщених осіб. ⁃ Документи на отримання допомоги можна подати по пошті за адресою Finanzamt Österreich, або відправити онлайн, зареєструвавшись в кабінеті податкової служби Австрії - FinanzOnline ⁃ Оснайомитись зі списком необхідних документів для подачі, можна в каруселі фото.

Якщо у вас ще залишилися питання, будь ласка, задавайте їх. Ми готові допомогти Вам з отриманням необхідної інформації: www.iblegalassistance.com ib.legalassistance@gmail.com +43 664 348 37 48 (WhatsApp)

64 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page