top of page

21.11.23 відбулась - Фінансова гра-тренінг "Життєвий капітал"Гру провела Марина Хоша - керівник освітньої платформи Міжнародного бюро правової допомоги (автор методик в Україні та тренер з 20-ти річним досвідом викладання в галузі фінансової освіти, амбасадор фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, спікер Національного проєкту з фінансової грамотності та тренер з фінансовоі грамотності в Global Money Week).

Захід організовано за підтримки: (Hotel Beethoven) Papagenogasse 6, 1060 Wien.


"Життєвий капітал" - є українським аналогом настільної гри Cash-flow, що вчить фінансовій грамотності і на реальних прикладах моделює різноманітні ситуації, що відбуваються з фінансовими активами та пасивами людини упродовж її життя. Гра допомогає учасникам дізнатись більше про фінанси та ефективне управління ними. Це чудова можливість покращити свої знання та разом з цим й навички в ігровій формі! Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» є багатофункціональним інструментом для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи із різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі. Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» відноситься до імітаційних настільних ігор (типу «Монополія», «Менеджер», «CASHFLOW» та інш.) та дає можливість через моделювання життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, вивчити механізми застосування фінансових інструментів та способи забезпечення фінансової безпеки, напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і витрат, розвивати пам’ять та раціональне мислення, напрацювати вміння вести переговори і домовлятися, відтворити стресові та ризикові ситуації ведення бізнесу, показати необхідність соціальної відповідальності та реальність виконання будь-якої глобальної місії, яку ставить перед собою людина, і шляхи її реалізації, знайти баланс між задоволенням особистих потреб людини та затратами на реалізацію поставленої мети.

Потрібна допомога❓

Звертайтесь до Міжнародного бюро правової допомоги :

☎️ +436643483748

📧 ib.legalassistance@gmail.com

🌍www.iblegalassistance.com

▶️ https://t.me/Buro_fur_RechtshilfeМи будемо вдячні Вам за коментарі :)


Будь ласка, напишіть нижче, чи сподобався Вам семінар 🙏

77 переглядів2 коментарі

2 Comments


Oxana Fandul
Oxana Fandul
Nov 25, 2023

Дякую за насичену атмосферну зустріч та захопливу гру, в яку поринаєш ніби вирішуєш задачі реального життя. А слухати поради та переймати досвід такої харизматичної особистості як пані Марина, можна безкінечно. Надзвичайно цікаво та корисно.

Like
Replying to

Дякуємо за відгук 😊

Like
bottom of page