top of page

Міжнародний форум "Будуємо сучасну європейську Україну"


26 червня 2023 року наша команда Міжнародного бюро правової допомоги взала участь в Міжнародному форумі "Будуємо сучасну європейську Україну".

Україно-Австрійська Асоціація організувала цей форум у партнерстві з Віденською Дипломатичною Академією.


Дякуємо на запрошення нашого колегу та давнього друга України президента Україно-Австрійської Асоціацієї Alfred F. Praus.


Одночасно, ми раді повідомити що між Міжнародним бюро правової допомоги в особі Керівника Андрія Іванського та Україно-Австрійською Асоціацією в особі президента Alfred F. Praus було підписано Меморандум про співпрацю та взаємне співробітництво у сфері надання комплексної допомоги для забезпечення законних прав, свобод та інтересів української діаспори в Австрії, фізичним та юридичним особам, в тому числі у сферах бізнесу.


Меморандум про співпрацю забезпечує основу для більш ефективного та координованого підходу до надання правової допомоги та підтримки, включаючи використання ресурсів, знань та досвіду кожної з сторін.

Це не лише допоможе українським громадянам та організаціям краще захищати свої інтереси в Австрії, але також сприятиме підсиленню міжнародної правової системи, відкритості та довіри між нашими країнами.

Вітаємо всіх учасників цього процесу і сподіваємось на продуктивну співпрацю.


15 видатних ораторів з України, Австрії, Брюсселя та Берліна, а саме: "Економіка", "Держава після війни" та "Роль громадянського суспільства" представили вичерпну, глибоку та правдиву картину непростого статусу та реалістичну картину.


Приблизно 160 гостей особисто та багато інших онлайн слідкували за цим форумом, що завершився динамічною та виразною музичною інтерлюдією у виконанні багаторічної солістки та сопрано Національної опери України Сюзанни Чахоян та прийомом на прекрасній терасі Академії.

Дякуємо Федерації австрійської промисловості, Advantage Austria та Vienna Insurance Group за можливість цього дуже успішного заходу.29 переглядів0 коментарів

Yorumlar


bottom of page