top of page

27 січня 2024 відбувся благодійний Семінар на тему "Він та Вона в умовах еміграціі: юридичні, психологічні, податкові та інші аспекти""Благодійний семінар на тему "Він та Вона в умовах еміграції: юридичні, психологічні, податкові та інші аспекти", який відбувся 27 січня 2024 року, став винятковим подією, що зібрала разом провідних експертів у сферах юридичних наук, психології та податкового права. Завдяки глибоким знанням і досвіду спікерів, учасники семінару отримали незамінні знання щодо складних аспектів еміграційного процесу, включаючи психологічну адаптацію, юридичні виклики у стосунках, а також податкові нюанси життя за кордоном.

 Доктор юридичних наук Андрій Іванський, докторка філософії Ліна Барінова, та магістр права Надія Лебединська зуміли не тільки охопити теоретичні аспекти, але й поділитися практичними порадами, що є надзвичайно цінним для тих, хто зіткнувся з викликами еміграції. Їхня здатність говорити відкрито та залучати аудиторію до дискусії забезпечила жваве обговорення та відповіді на численні питання учасників.

 Цей семінар став не лише платформою для обміну знаннями, але й важливим кроком до створення міцної підтримуючої спільноти для тих, хто зазнає випробувань еміграцією. Він яскраво демонструє, як знання та співпраця можуть допомогти подолати складнощі та зробити процес адаптації менш болісним. Організаторам вдається створювати заходи, які не просто інформують, але й надихають і об'єднують людей, що є величезним внеском у допомогу емігрантській спільноті.


 Потрібна допомога❓

Звертайтесь до Міжнародного бюро правової допомоги :

☎️ +436643483748

📧 ib.legalassistance@gmail.com

🌍www.iblegalassistance.com

▶️ https://t.me/Buro_fur_Rechtshilfe

64 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page