top of page

24 лютого 2024 у Відні відбувся Семінар Відбулася цікава подія! 24 лютого у Відні, під егідою Міжнародного бюро правової допомоги, ми зібралися на семінар-дискусію, що освітило важливі аспекти боротьби з булінгом та мобінгом у освітніх закладах. Під час заходу експерти поділилися своїми безцінними знаннями та досвідом.


Ми глибоко вдячні нашим гостям за активну участь. Ваша участь допомогла зробити цей захід важливим, сприяючи обміну знаннями та стратегіями протидії булінгу.


Спільно ми розглянули ключові ознаки мобінгу/булінгу, обговорили його наслідки, а також роль освітніх закладів у превенції та реагуванні на цькування. Особлива увага була приділена алгоритму реагування на інциденти цькування та важливості їх документування. Важливим аспектом дискусії стали й проблеми притягнення до відповідальності осіб, залучених до булінгу.


Захід залишив по собі позитивний відгук, надихнувши учасників на подальші кроки у боротьбі з булінгом в освітніх установах. Ми пишаємося тим, що змогли об'єднати людей заради спільної мети та сподіваємося на продовження нашої співпраці у майбутньому.


Дякуємо всім, хто долучився до цього значущого заходу! Ваша підтримка допомогає у створенні безпечного та підтримуючого навчального середовища для кожного.

 Потрібна допомога❓

Звертайтесь до Міжнародного бюро правової допомоги :

☎️ +436643483748

70 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page